انگلیسی | فارسی
twitter facebook google instagram linkedin telegram aparat rss

صفحه نخست / خدمات / بدنه کابینت آشپزخانه

بدنه کابینت آشپزخانه


بدنه کابینت اصلی ترین بخش کابینت می باشد که مشخصاً در نمای کابینت قابل رویت نمی باشد. این بخش از کابینت معمولا به رنگ سفید تولید می گردد .

جنس استفاده شده در بدنه کابینت امروزه معمولا از ام دی اف با روکش ملامین می باشد اما در گذشته از نئوپان با روکش لترون و حتی فلز هم استفاده می شده که امروزه دیگر معمول نمی باشد.

بدنه کابینت را باید به درستی تولید و منتاژ نمود. جنس بدنه بسار مهم می باشد و در استحکام بدنه نیز نقش مهمی بازی میکند از اتصالات نیز نباید غافل بود و حتما باید از اتصالات مناسب و استاندارد استفاده نمود تنها اتصال مناسب برای بدنه کابینت که در تمام دنیا نیز مورد  استفاده می گیرد پیچ می باشد و تاکیید میکنم هیچ نوع اتصالی بجز پیچ برای کابینت مناسب نمی باشد.

معمولا در یک بدنه کابینت استاندارد باید چند ردیف سوراخ جهت تنظیم ارتفاع  طبقه کابینت در نظر گرفته شده باشد. نیازی به پوشاندن سوراخهای اضافه نمی باشد. در کلیه تولیدات مجموعه تلکا این امکان فراهم می باشد .

معمولا بدنه کابینت به دو صورت منتاژ شده یا دی منتاژ به محل اجرای کابینت ارسال می گردد که تفاوتی در کیفیت ندارد و فقط در حمل تاثیر دارد و حمل و جابجایی را آسان می کند. مجموعه تلکا امکان تولید و ارسال بدنه کابینت به هر دو صورت را فراهم نموده است

بدنه کابینت های سفارشی و آماده نصب تلکا، در انواع یونیت زمینی، یونیت ثابت زمینی، یونیت دیواری، یونیت ثابت دیواری، یونیت اپن، یونیت ثابت اپن، یونیت کشو و یونیت کمد تولید شده و بصورت مونتاژ و دی مونتاژ به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

جنس این یونیتها بنا به درخواست مشتری ازام دی اف سفید و رنگی با مغز خارجی (مالزی و تایلندی)، پی وی سی سفید چینی و لترون سفید تولید می گردد. رنگ نوار لبه ها و تعداد طبقات بر اساس سفارش مشتری تغییر می کند. در مورد ابعاد نیز دست شما کاملا باز می باشدو هر اندازه ای قابل سفارش می باشد. به این صورت می بینیم که با این روش می توان به بهترین شکل ممکن با آزادی تمام سفارش را ارسال نمود.

زمان تحویل نیز برای ما بسیار مهم بوده و این زمان از سه روز و نهایتا به هفت روز خواهد رسید.

با ارسال سفارشات اینترنتی ، امکان ضمیمه کردن عکس و نقشه بدنه هم  برای شما فراهم شده است. و به این ترتیب می توان بدنه هایی با ابعاد و اشکال خواص را به سادگی سفارش داد.

 ارسال کالا بنا به درخواست شما به هر دو صورت مونتاژ و دمونتاژ امکان پذیر است.

تلکا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مصنوعات چوبی

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

بیشتر بدانید!

نماد اعتماد الکترونیکی